Igor Farafonow
Uxeria.com

Założyciel i CEO agencji projektowo-badawczej Uxeria.com, członek społeczności eksperckiej Google Experts Community w zakresie UX/Product Design, mentor programów akceleracyjnych, m.in. HugeThing. Projektant doświadczeń, badacz, organizator prac projektowych. Sprawca wielu sukcesów i porażek.

Michał Górecki
michalgorecki.pl

Obserwuję świat i go opisuję, w przerwach poszukując szczęścia. Bloguję od 12 lat, co ku mojemu zdziwieniu jest chyba moim najdłuższym hobby. Staram się nie zamienić w bezduszne przedsiębiorstwo clickbaitowe, czy fabrykę kontentu oraz przedkładać autentyczność nad wskaźniki. Prowadzę michalgorecki.pl i bardziej rodzinny mikemary.pl, oraz YouTube.com/michalgoreckitv. Interesuję się rozwojem mediów społecznościowych, marketingu online i nowych technologii. Jestem fascynatem języków obcych, dobrego jedzenia, nowych mediów, gadżetów i work-life balance. To ostatnie wychodzi mi najlepiej - mam trójkę dzieci. Najłatwiej rozpoznać mnie po niebieskiej brodzie :)

Antonina Grzelak
Primesoft Polska

PR & Marketing Manager projektów związanych z Grupą Primesoft Polska. Odpowiedzialna za marketing m. in . takich aplikacji, jak wielokrotnie nagradzany notiOne, czy PanParagon (prawie ćwierć miliona pobrań). Autorka artykułów do czołowych pism marketingowych (m.in. e-Commerce i Marketer+) oraz publikacji książkowych. Pomysłodawczyni i organizatorka pierwszego w Polsce spotkania integrującego środowisko biznesu i marketingu - MarkeThink. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na scenie również w charakterze prelegenta (prelekcje, wykłady i warsztaty z zakresu marketingu, PRu oraz wystąpień publicznych). Prywatnie pasjonatka podróży kulinarnych do najmniej oczywistych zakątków świata.

Katarzyna Jezierska-Krupa
Mobee Dick

Senior Designer w firmie projektowo-badawczej Mobee Dick. Projektuje produkty i usługi cyfrowe szukając uzasadnienia swoich decyzji w analizie potrzeb klienta i wnioskach z badań. Kieruje zespołem projektowym tak, aby jego członkowie wspólnie szukali i tworzyli najlepsze rozwiązania. Prowadzi wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty identyfikując nowe możliwości rozwoju i innowacji oraz inicjując zmiany w projektach oraz procesach. Specjalizuje się w projektowaniu rozwiązań mobilnych. Współpracowała z klientami takimi, jak: PLL LOT, Grupa Warta, Getin Bank, Banque Saudi Fransi, DOZ S.A. czy ITAKA.

Anna Krasnowska
Surge Cloud

Product Managerka w poznańskiej firmie Surge Cloud. Uczestniczyła w tworzeniu pierwszej w Polsce sieci sklepów bezobsługowych Take&GO na każdym etapie rozwoju. Odpowiada za rozwój aplikacji mobilnej, systemu zarządzania sklepem oraz strefy płatności opartej o RFID. W codziennej pracy żeni potrzeby biznesu i technologii, budując produkt, który będzie zarówno innowacyjny, jak i przyjazny dla użytkownika. Po godzinach miłośniczka podróży i dobrego jedzenia.

Artur Kurasiński
kurasinski.com

Przedsiębiorca, mówca publiczny oraz autor gier i komiksów. Od ponad dwóch dekad obserwuje i tłumaczy wpływ technologii na nasze życie. Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów Kurasinski.com. Prelegent i uczestnik najważniejszych konferencji technologicznych w Polsce. Współtwórca najstarszego w Polsce cyklu spotkań dla startupów Aula Polska oraz nagród Aulery. Prywatnie ojciec dwóch córek, miłośnik halowej piłki nożnej, komiksów i filmów S-F oraz role-playing games.

Robert Paszkiewicz
OVHcloud

Z branżą IT związany od ponad 14 lat. Do OVHcloud dołączył w 2015 r., gdzie obecnie jako VP, Central and Eastern Europe odpowiada za rozwój biznesu w obszarach chmury obliczeniowej, centrów danych oraz usług hostingowych na rynkach CEE. Wcześniej miał okazję realizować m.in. działania marketingowe w firmie ATM S.A., a także wdrażać nowe produkty z zakresu bezpieczeństwa oraz ułatwiające prowadzenie biznesu w home.pl S.A. W swoich działaniach zawsze stara się łączyć światy IT i biznesu. Prywatnie pasjonat górskich wędrówek.

Ada Florentyna Pawlak
Uniwersytet Łódzki

Ada Florentyna Pawlak - antropolog technologii, prawnik, członek Polskiego Stowarzyszenia Transhumanistycznego, wykładowca akademicki (Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie) i autorka publikacji na temat społecznych konsekwencji sztucznej inteligencji i transhumanizmu. Opracowywała strategie komunikacji biznesowej w międzynarodowych firmach z sektora nowych mediów, wieloletni trener Narodowego Centrum Kultury i trener biznesu. Pracuje nad doktoratem w IEiAK UŁ z zakresu sztucznej inteligencji i transhumanizmu - ruchu filozoficzno-politycznego wspieranego prywatnym kapitałem kreującego cywilizacyjną zmianę technologiczną, której skutki odczuwalne będą w każdym obszarze życia. Prowadzi firmę EverMind.

Maja Schaefer
Chatbotize

CEO & Co-founder w Chatbotize - kompleksowego rozwiązania SaaS do automatyzacji komunikacji, z którego korzystają firmy takie jak PKO BP, InPost czy L'Oreal. Na co dzień doradza klientom, jak czerpać zyski z wykorzystywania nowych technologii, marketingu konwersacyjnego i sztucznej inteligencji.

Paulina Sokołowska
mBank

Projektantka User Experience, która w codziennej pracy łączy empatię dla klientów z rozumieniem potrzeb biznesu. Z branżą projektową związana od 8 lat. Na swoim koncie ma realizacje z takich obszarów jak loT, automotive, media, branża usługowa. W ostatnich latach skupia się na obszarze FinTech. Jako UX designer w mBanku wykorzystuje zdobytą wiedzę, by zaoferować i dostarczyć jak najlepsze doświadczenie związane z korzystaniem z aplikacji mobilnej.

Marcin Szczur
Blue Media

Marcin Deputy Head of Sales w Blue Media S.A. Od 2003 roku związany z branżą ecommerce poprzez prowadzenie sklepu internetowego, który stworzył w html-u. W sopockiej firmie od 10 lat odpowiedzialny za projekty z zakresu obsługi płatności online dla e-commerce oraz komunikacji smsowej. Twierdzi, że przyszłością płatności jest brak płatności. Prywatnie miłośnik paralotniarstwa oraz obrońca pszczół jako pszczelarz z własną pasieką.

Krzysztof Walencik
Wirtualna Polska Media

UX Designer w Wirtualnej Polsce, gdzie odpowiada m.in. za rozwój produktów cyfrowych w ramach spółki mediowej. Zajmował się projektowaniem systemów informatycznych automatyzujących i optymalizujących procesy bizesowe dla podmiotów finansowych takich jak Alior Leasing czy Idea Getin Leasing S.A. Zdobywał doświadczenie rozwijając usługi dla brandów takich jak Express, Traficar, Blue Panorama Airlines czy Independent Digital. Współtworzył pierwszy w Polsce system informatyczny do automatyzacji usług prawnych. Wierzy, że w biznesie cyfrowym droga zaczyna się od konkretnej potrzeby użytkownika, a nie wizji prezesa. Prywatnie odbija grafiki z sitodruku po godzinach pracy.

Adrian Wojtasik
mBank

Product Owner aplikacji mobilnej mBanku. Z branżą finansową związany od 5 lat. Realizował projekty związane z marketingiem, sprzedażą, analityką, a od 2 lat silnie zaangażowany w innowacje i rozwój aplikacji mobilnej. W codziennej pracy zwiększa value, pilnuje inkrementu, pisze user stories i zarządza backlogiem - robi wszystko to, dzięki czemu klient może bez przeszkód korzystać z doskonałej aplikacji, a zespół developerski z uśmiechem podchodzi do pracy ;)

Mariusz Bednarko
Infinity Group

Digital Manager z głębokim zrozumieniem strategicznego podejścia do biznesu. Z branżą digital i technologii związany jest od 2000 r. Obecnie pracuje w Infinity Group, gdzie jako Business Development Director koncentruje się na konsultingu i projektach cyfrowej transformacji firm. Na co dzień stara się odpowiadać na trudne pytania Klientów o to czy kompetencje digital i platformy technologiczne efektywniej jest zbudować wewnątrz firmy, kupić czy wynająć. Doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu projektów digital „po stronie agencji” zdobywał pracując m.in. dla T-Mobile, Netia, Multikino, Platforma CANAL+, Citibank, PZU, Metlife, TUI. Natomiast „po stronie klienta” jako Online Product Director w TVN realizował strategię cyfrowej zmiany w czołowej telewizji w Polsce.

Bartosz Górecki
'merce

Od ponad dekady związany z branżą nowoczesnych technologii, a od 7 lat skupiony na obszarze zarządzania i rozwoju produktów. Swoje doświadczenie i wiedzę w obszarze fukcjonowania na rynku zdobywał u czołowych dystrybutorów i producentów w branży. W tym czasie z sukcesem rozwijał marki, odpowiadając za ich międzynarodowe strategie. Obecnie związany z 'merce, gdzie jako Global Brand Manager wyznacza kierunek rozwoju i odważnie wprowadza w życie nowe koncepcje biznesowe.

Krzysztof Jackowski
Netguru

Krzysztof pasjonuje się technologią i jej odpowiedzialnością społeczną. Jest startuper'em, pracuje w konsultingu technologicznym a poprzednio w globalnym NGO, oraz spin-offie uniwersytetu w Salonikach. Wygłaszał prelekcje na wielu meetupach oraz konferencjach (Predictive Analytics World 2019, ProductCamp 2019, UXDX 2017, Thessaloniki International Fairs 2013). Obecnie zajmuje się generowaniem wzrostu oraz zarządzaniem projektami R&D w dziale Mobile w Netguru.

Aleksandra Karpińska-Gugała
Gazeta Wyborcza Agora

Product Owner Aplikacji Mobilnej Gazety Wyborczej. Z Internetem związana od początku zawodowej kariery. Odpowiadała m.in. za działania content marketingowe tytułów lifestyle`owych wydawnictwa Agora. Od roku odpowiada za rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnej Gazety Wyborczej. Współautorka fanpage-a Humans of Warsaw, który wzorem nowojorskiego pierwowzoru stał się przed kilku laty najpopularniejszą tego typu inicjatywą w Polsce. Estetka - sprawna autorka projektów graficznych. Fanka mody, marki Apple, kotów i Włoch. Studentka SWPS na kierunku Zarządzanie Innowacją.

Miłosz Kurzawski
Blue Media

Z Blue Media związany od 2013 roku, początkowo jako Product Manager, gdzie odpowiadał za współtworzenie nowych produktów i strategii ich sprzedaży. W kolejnych latach jako Business Development Manager był odpowiedzialny za rozwój biznesu, produktów oraz usług dla sektora finansowego oraz masowych wystawców faktur. Obecnie jako CEO Autopay Mobility odpowiada za jego rozwój a także współpracę z nowymi partnerami skupiając się na innowacjach finansowych.

Marcin Lenkiewicz
Blix

Współzałożyciel i wiceprezes grupy mobilnej Qpony / BLIX posiadającej w swoim portfolio aplikacje mobilne pomagające ponad 3 milionom konsumentów w Polsce w codziennych zakupach (Blix, Qpony, Zdrowe Zakupy). Specjalista w komercjalizacji nowych technologii w obszarze mobile + retail / FMCG. Laureat Forbes 30 under 30, Programu ,,Ready to Go" w Dolinie Krzemowej oraz Delloite Technology Fast 50 CEE 2018 i 2019.

Krzysztof Łuczak
grupablix.pl & Proxi.cloud

Członek zarządu Proxi.cloud, Współzałożyciel grupy mobilnej Blix rozwijającej aplikacje zakupowe Blix, Qpony i Zdrowe Zakupy. Ekspert w zakresie aplikacji mobilnych i Internetu rzeczy. Doktor nauk ekonomicznych specjalizujący się obszarze start-upów.

Jakub Rak
morele.net

Project Manager z kilkuletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w projektach z zakresu e-commerce, IT i product design. Obecnie w Grupie morele odpowiada za obszar mobilny. Żyje w przeświadczeniu, że nie ma problemów nie do rozwiązania. Fanatyk sportów, w myśl dewizy: "jak biegać to maratony". Miłośnik strategii, zarówno w życiu, w pracy jak i grach planszowych.

Dominik Roszkowski
roszkowski.dev

Programista, który wysłał satelitę w kosmos. Dominik od ponad 2 lat tworzy aplikacje mobilne, a wcześniej od 2013 roku współprowadził projekt satelity studenckiego PW-Sat2, który w grudniu 2018 roku trafił na orbitę okołoziemską. Od ponad roku tworzy aplikacje mobilne we Flutterze i szerzy wiedzę o nim m.in. na meetupie Flutter Warsaw.

Bartek Sibiga
DDOB

Bartek Sibiga - założyciel platformy społecznościowej dla influencerów DDOB.com. Przez lata dominował na rodzimej scenie narciarskiego slopestyle'u zdobywając Mistrzostwo Polski i godnie reprezentując kraj na Mistrzostwach Świata i Europy. Kontuzja kolana skłoniła go do wykorzystania informatycznego wykształcenia i realizacji szalonego pomysłu biznesowego, który okazał się być strzałem w dziesiątkę. Prelegent największych konferencji marketingowych i TEDx.

Artur Stankiewicz
Orange Polska

Szef Marketingu Rynku Konsumenckiego. Ukierunkowany na potrzeby i doświadczenia klienta. Nieustannie zaangażowany w tworzenie przyjaznej kultury organizacyjnej. Szukający najlepszych, proklienckich rozwiązań przy równoległej trosce o biznes. Jego dewiza to „customer obsessed & earn money”, czyli najlepsze doświadczenia dla Klienta i zysk dla firmy. Pasjonat cyfrowej transformacji i nowych wyzwań. Chętnie przełamuje status quo. Twórca niemożliwego, czyli startup’u w korporacji: Orange Flex - prawdopodobnie pierwszy na świecie w pełni cyfrowy operator. W Orange od ponad 10 lat. W portfolio ma zarówno sukcesy jak i porażki, ale przede wszystkim rozległe doświadczenie w sprzedaży i marketingu B2B/B2C. Prywatnie mąż, tata, koneser czerwonego, włoskiego wina i początkujący water monoskier.

Michał Szklarski
e-point

Architekt aplikacji, ewangelizator PWA i konsultant ds. rozwiązań cyfrowych. Karierę zawodową rozpoczynał w sektorze cyberbezpieczeństwa, następnie przeszedł przez fazę startupową, by wreszcie trafić do e-point, gdzie realizuje się jako projektant rozwiązań e-commerce. Od zawsze zafascynowany nowościami w zakresie www i mobile oraz najnowszymi technologiami, takimi jak TWA, PWA, AMP, Google Pay, połączonymi z doskonałym User Experience.

Wojciech Szymczyk
VUE International

Group Digital Leader w VUE International, właściciela sieci kinowych Multikino, Cinema3D oraz kin w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii i Włoszech. Odpowiedzialny za rozwój sieci Multikino w obszarze e-commerce. Przeprowadził prawdziwą cyfrową transformację marki, czego efektem był dynamiczny wzrost sprzedaży biletów online. Współtwórca nowego serwisu internetowego, wdrożonego też w Niemczech (Cinemaxx) oraz Włoszech (TheSpace). Stoi za sukcesem jednego z pierwszych w Europie rozwiązań omnichannelowych, łączących kanały sprzedaży i komunikacji online oraz offline. Jako konsultant digitalowy w Multikino Media inicjował i kierował największymi zintegrowanymi akcjami promocyjnymi dla takich klientów jak Mastercard, Google, BLIK, PKOBP, Canal+, Orange.

Miłosz Wójcik
Appchance Group

Przedsiębiorca i manager działający w sektorze ICT od 2010 roku. Specjalista w dziedzinie mobile commerce. Od 2011 roku zarządza Appchance - software housem, tworzącym rozwiązania mobilne oraz webowe dla klientów z całego świata, głównie z branży retail oraz e-commerce. W Appchance odpowiada za relacje z kluczowymi klientami, którym pomaga zdefiniować strategię mobile. Aktywnie wspiera start-upy technologiczne jako doradca i mentor w międzynarodowych programach akceleracyjnych organizowanych przez Tech Stars i Huge Thing we współpracy z takimi firmami jak mi.n. METRO Group, Santander Bank czy Procter & Gamble.

Krzysztof Wojewodzic
Escola

dr Krzysztof Wojewodzic – prezes Escola S.A. tworzącej aplikacje mobilne i webowe nie tylko dla edukacji. Autor pierwszego w Polsce podręcznika w 100% webowego zatwierdzonego przez MEN. Autor kursów MOOC z których skorzystały tysiące osób. Współautor aplikacji edukacyjnych mających kilka milionów pobrań. Visiting professor na Akademii Leona Koźmińskiego. Ekspert Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Piszę o tematyce edukacyjnej dla GoMobi oraz InnPoland. Prowadzi Podcast Escola Mobile. Na zaproszenie The Economist reprezentował Polskę, m.in. World Economic Forum w Davos czy Global Agenda w Londynie.

Tomasz Woźniak
Future Mind

Współwłaściciel i prezes Future Mind — firmy mającej za sobą ponad 200 projektów z obszaru digital. Wśród obecnych i byłych klientów firmy można wymienić: Skycash, Żabka Polska, LPP S.A., Euro RTV AGD, Empik, Virgin Mobile, Morizon S.A. czy Philips. Future Mind łączy kompetencje klasycznego software house i firmy pomagającej budować ale też rozwijać, produkty cyfrowe z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym Internetu rzeczy. Tomasz Woźniak nadal aktywnie uczestniczy w projektach klienckich, skupiając się głównie na walidacji modeli biznesowych i planowaniu strategicznym. Jest również wykładowcą kilku wyższych uczelni m.in. Collegium Civitas i Akademii Leona Koźmińskiego. W czerwcu 2019 roku został członkiem rady nadzorczej SARE S.A., notowanej na GPW.

W tym roku wspierają nas

Sponsorzy

Złoty sponsor

bluemedia

Organizator

ClickMaster

Sponsor

Patronat honorowy